XML Sipariş Entegrasyonu

İksirsoft xml entegrasyonu sayesinde pazaryerleriniz ve e-ticaret sitenizden gelen siparişlerinizi toplu olarak kullandığınız muhasebe programına aktarım yapabilirsiniz.

Pazaryeri entegrasyonları olan n11.com, hepsiburada, trendyol, ciceksepeti, pttavm gibi sitelerden satışlarınız olduğunda faturalarınızı iksirsoft paneli üzerinden oluşturabiliyorsunuz. Aynı zamanda ideasoft e-ticaret sitesinden gelen siparişlerinizde iksirsoft panelinde faturalarınızı oluşturabiliyorsunuz.

Tüm platformlardan gelen siparişlerinizi kullandığınız erp/muhasebe programınıza sipariş carilerinizin düşmesini ve faturalarınızı muhasebe programınızdan oluşturmak istiyorsanız bu modül kullanarak tüm satışlarınızı muhasebe programınızdan takip edebilirsiniz

Entegre Olduğumuz
E-Fatura Entegratörleri

E-Ticaret ve pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi tekli veya toplu olarak E-Fatura veya E-Arşiv belgelerine dönüştürüp, müşterilerinize hızla iletebilirsiniz.

14 Gün Ücretisiz Deneyin

  • İlk Kayıt için kredi kartı gerekmez.

  • Memnun kalırsanız satın alın.

Biz Sizi Arayalım

Aşağıda ki formu doldurun ürün uzmanımız sizi arasın ve İksir Soft hakkında bilgi versin.

E-Fatura Entegrasyonu Özellikleri Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm paketlerde 3 Taksit imkanı var.

Your Content Goes Here

Lisans süresi bitince ne olacak? Lisans süresi bitiminde sözleşmenizde belirtilen tarih dolana kadar tüm bilgileriniz saklanmaktadır. Yenileme Olmadığı zaman tüm verileriniz silinecektir.

14 Gün ücretsiz üyelik ile İksirSoft’un tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Memnun kalırsanız ödeme yapıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket satın aldıktan sonra iade bulunmamaktadır.

Şahıs firması, Limited Şirketi, Anonim Şirketi gibi bir firmanız var ise (fatura kesebilir firma olası gerekmektedi.) Bir çok pazaryeri, sizlerden bir firma olmanızı beklemektedir. Şahıs firması veya Şirket olmanız durumunda üyeliklerde sorun yaşamayacaksınız.

Your Content Goes Here