Hakkımızda - İksirsoft

Biz Kimiz

Fatura oluşturma platformunun ilk fikri oluştuğunda iş ortaklarımıza nasıl kolaylıklar sağlayabileceğimiz ve iş yükünü nasıl azaltabileceğimizi düşündük. Bu fikirle çalışmalara başlandı ve şimdi birçok pazaryeri ve e-ticaret sitelerine entegrasyonlar yaparak iş ortaklarımızın yükünü azaltmak için çalışmalarımızı hızını kesmeden devam etmektedir.

Yazılım ve fikir kadromuz uzun yıllar e-ticaret ve e-ihracat alanında çalışmalar yapmış ve hangi alanlarda geliştirmeler yapılması gerektiğini çok iyi bilmektedir.

İş ortaklarımızdan gelecek her türlü olumlu yada olumsuz tüm yorum ve geliştirmelere açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

E-ticaret Eğitimleri

İksirsoft kurulduğu günden itibaren e-ticaret ve pazaryeri eğitimlerine önem vermiştir. Yıl içinde sürekli olarak ücretsiz e-ticaret eğitimleri vermeye başlamış ve ekonomiye ve iş gücüne destek olmaya çalışmıştır. Sizde e-ticaret eğitimlerine katılmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Entegrasyonlar

İksirsoft ticaretin yoğun olduğu pazaryerlerine ilk entegrasyonları yapmış ve sonrasında ise e-ticaret ve e-ihracat platformları için entegrasyonlar yaparak iş ortaklarımızı daha fazla satış alanı sunmaya çalışmaktadır. Şuanda pazaryerleri ve e-fatura firmalarına entegrasyonlarla herkese hizmet vermeyi hedeflemektedir.

E-fatura Hizmetleri

İksirsoft fatura olarak en yüksek işlem hızını sağlamaya çalışmaktayız. Sektörün en iyi kontör fiyat çalışmasını yaparak e-ticaret sektöründe satış yapan iş ortaklarımıza destek olmayı sürdürmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

İksirsoft ile çalışmaya başladığınız andan itibaren e-ticaret, pazaryerleri ve e-fatura sistemleri konusunda yada bu konuların dışındaki tüm sorularınızı 0850 308 4947 telefon numarasından bize iletebilirsiniz.

Bize Ulaşın?

Bilgi almak istediğiniz konular yada sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön