Güncel Kampanyalar - İksirsoft

Güncel Kampanyalar

İksirsoft Güncel Bilgi ve Kampanyalar

Pazaryeri

Trendyol’da ikinci Mağaza Açmak

Trendyol.com üzerinde satış yapıyorsanız ikinci ve üçüncü mağazaları açabileceğinizi biliyor muydunuz? İksirsoft ile ikinci ve üçüncü mağazalarınızın entegrasyonlarını yaparak siparişlerinizi iksirsoft.com üzerinden faturalandırabilirsiniz. Trendyol.com da 1. mağaza puanınız 8.5 ve üzeri ise ikinci mağazanızı açmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı kategori ve aynı ürünleri satmamanız gerekmektedir. Şimdi İksirsoft ile tüm mağazalarınızın sipariş faturalarını oluşturabilirsiniz. (Trendyol.comda mağaza açmak tamamen trendyol.com değerlendirme sonucuna göre açılmaktadır.)

Danışmanlık

E-ticaret & Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti

Galatia Bilişim; İnternet satışlarınızın daha sağlam bir yapı üzerine inşa edilmesi ve karmaşıklıktan kurtulup sistemli bir yapı kurulmasını sağlayabilirsiniz. Detaylar

Pazaryeri

5 Ay Ücretsiz Trendyol Fatura Kullanımı

Ücretsiz kullanım sürenizin başlaması için trendyol panelinden paket satın almanız gerekmektedir. İlk 5 ay boyunca tüm faturalarınızı ücretsiz ve sınırsız oluşturabilirsiniz. Satın aldığınız paketin 5 aylık ücretsiz kullanım süresi bittikten sonra, 6. ayın ilk gününden itibaren hesabınıza satın aldığınız faturalar tanımlanacaktır. 5 ay, ilk fatura kestiğiniz günden başlayarak hesaplanacaktır. Ücretsiz kullanım için kalan sürenizi Sipariş->Trendyol E-Faturam başlığından görüntüleyebilirsiniz.
Trendyol E-Faturam kullanmak iksirsoft’a entegrasyon yapabilir ayrıca herhangi bir kurulum ücreti veya farklı bir bedel ödemezsiniz.

Ödeme Kampanyası

Tüm Axess Kartlara Özel +3 Taksit Fırsatı!

Axess kredi kartı ile iksirsoft’a yapacağınız taksitli alışverişinizde + 3 taksit ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme Kampanyası

World Kredi Kartlarına +4 Taksit Fırsatı!

World Kredi kartı ile iksirsoft’a yapacağınız taksitli alışverişinizde + 4 taksit ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme Kampanyası

Ticari Karta Özel 3 Taksit Fırsatı

Axess Business, Wings Busines ve Axess Kobi kat sahiplerine özel tek seferde yapılacak 500-15000 ₺ arası peşin harcamalara Faizsiz/ücretsiz 3 taksit fırsatı. İksirsoft’a yapacağınız ödemelerden önce öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir.

Katılmak için TAKSITYAP yazığ 4566‘ya SMS gönderin yada juzdan‘dan “Hemen Katıl”‘a tıklayın ! Kampanya Detayları

SON GÜN 15 EYLÜL

Yönetim

E-ticaret & Pazaryeri Yönetim Hizmeti

Ürün Yükleme Merkezi; Pazaryerleri ve e-ticaret siteniz için ürün yükleme ve yönetimini uçtan uça yaparak işinize hız ve kolaylık sağlayacaktır. Altı Aylık yada yıllık anlaşmalar ile sistemlerinizi profesyonel bir yapı için de yönetilmesini sağlayıp siz sadece siparişleriniz ile ilgilenebilirsiniz. Detaylar

Başa dön