İksir Fatura Entegrasyonu - İksirsoft

İksir Fatura Entegrasyonu

İksir Fatura ile e-arşiv ve e-fatura kullanarak siparişlerinizi oluştura bilirsiniz. İksir faturanın hangi muhasebe ve programlarla entegrasyonu olduğunu hızlıca aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

İksir Fatura Konnektör, alt yapı sağlayıcımız tarafından geliştirilmiş bir arayüzdür ve listedeki ERP/Muhasebe programlarıyla e-belge veri alışverisini sağlamakta uyumludur. Listede yer alan ERP/Muhasebe programlarıyla iksirsoft ile ticari anlaşması yoktur. Mevcutta kullandığınız program listede yer alanlardan biriyse kurulum sağlanabilir, listede yer almıyorsa alt yapı sağlayıcımız ile entegrasyon sağlamış olan anlaşmalı ERP/Muhasebe programları listesini inceleyebilirsiniz. Her durumda İksirsoft alt yapı sağlayıcımız portalı üzerinden ek ücret olmadan hizmet alabilirsiniz.

Loading*Muhasebe entegrasyonu; e-Belgelerin muhasebe, ERP uygulamaları ile özel entegratör uygulamaları arasında karsılıklı veri aktarılmasını sağlayan sistemdir.

*İksir efinans Konnektör, alt yapı sağlayıcımız QNB eFinans tarafından geliştirilmiş bir arayüzdür ve listedeki ERP/Muhasebe programlarıyla e-belge veri alışverisini sağlamakta uyumludur. Listede yer alan ERP/Muhasebe programlarıyla iksirsoft ve QNB eFinans’ın ticari anlaşması yoktur. Mevcutta kullandığınız program listede yer alanlardan biriyse kurulum sağlanabilir, listede yer almıyorsa alt yapı sağlayıcımız ile entegrasyon sağlamış olan anlaşmalı ERP/Muhasebe programları listesini inceleyebilirsiniz. Her durumda İksirsoft alt yapı sağlayıcımız portalı üzerinden ek ücret olmadan hizmet alabilirsiniz.

Başa dön